Unia
Baner Baner

Biwak w Łapinie

W dniach 19-21 września w Łapinie w sercu lasu gdzie piękne jezioro o czystej wodzie, pełne ryb a w lasach obfitość grzybów oraz innych owoców leśnego runa dzieci z klasy VI a i c uczestniczyły w biwaku integracyjnym pod hasłem „Wszyscy za jednego” Przez 3 dni mieliśmy do wykonania różne zadania, m.in.: budowaliśmy tratwy z beczek , uciekaliśmy z „więzienia w Alcatraz”, budowaliśmy wieżę ze skrzynek, przeprawiliśmy się przez Radunię . Była to dla nas prawdziwa szkoła życia –warunkiem zaliczenia zadań była współpraca i twórcze myślenie. Wracając do domu byliśmy bardzo zmęczeni ,ale też równie szczęśliwi. Jedynym mankamentem biwaku było to ,że tak krótko trwał. Biwak polecamy wszystkim, którzy nie boją się ubrudzić :)

Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc
Biwak VIa i VIc