Unia
Baner Baner

Wakacje

Rozpoczną się 27.06.2015 12:00 284 Dni

PIT

 

 

wizyt 

baner253x62

 

 

 

 

 

Wielkanoc 2012 w kl.I-III

Nastrój Świąt Wielkanocnych wszyscy odczuliśmy w tym roku mocno. Chociaż za oknem aura zimowa to w naszej szkole radośnie i kolorowo. Sale lekcyjne udekorowane motywami wielkanocnymi, dzieci wykonują kolorowe pisanki, wielkanocne baranki, kurczaki i zające.Hol na parterze udekorowany kolorowymi palmami był jedną wielką kompozycją ,pachniały wypieki wielkanocne oraz wiosenne kwiaty.Dostrzec też można, że wszyscy wokół chodzą coraz bardziej uśmiechnięci , radośni i życzliwi…Jednym słowem-czuć w powietrzu Wielkanoc!

 

Dodatkowo, też ten ważny przedświąteczny czas ubogaciła swoim występem artystycznym klasa IIb , która przygotowała z  p.wychowawczynią Dorotą Przybysz i p. katechetką Bernadetą Bażak przedstawienie pt.,,Radość Wielkanocy”.Temat przedstawienia w ciekawy sposób przybliżył uczniom tradycje i zwyczaje wielkanocne. Oprawę muzyczną przygotowało kółko wokalne ,,Złote nutki” pod kierownictwem p. Doroty Więckowskiej. Radosne wielkanocne piosenki zachęciły publiczność do wspólnego śpiewania. 

Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012
Wielkanoc 2012