Unia

wizyt

baner253x62

Wielkanoc 2012 w kl.I-III

Nastrój Świąt Wielkanocnych wszyscy odczuliśmy w tym roku mocno. Chociaż za oknem aura zimowa to w naszej szkole radośnie i kolorowo. Sale lekcyjne udekorowane motywami wielkanocnymi, dzieci wykonują kolorowe pisanki, wielkanocne baranki, kurczaki i zające.Hol na parterze udekorowany kolorowymi palmami był jedną wielką kompozycją ,pachniały wypieki wielkanocne oraz wiosenne kwiaty.Dostrzec też można, że wszyscy wokół chodzą coraz bardziej uśmiechnięci , radośni i życzliwi…Jednym słowem-czuć w powietrzu Wielkanoc!

Dodatkowo, też ten ważny przedświąteczny czas ubogaciła swoim występem artystycznym klasa IIb , która przygotowała z  p.wychowawczynią Dorotą Przybysz i p. katechetką Bernadetą Bażak przedstawienie pt.,,Radość Wielkanocy”.Temat przedstawienia w ciekawy sposób przybliżył uczniom tradycje i zwyczaje wielkanocne. Oprawę muzyczną przygotowało kółko wokalne ,,Złote nutki” pod kierownictwem p. Doroty Więckowskiej. Radosne wielkanocne piosenki zachęciły publiczność do wspólnego śpiewania.

Wielkanoc 2012